Zwroty zaliczek ZIMA 2021

UWAGA RODZICE !!!

Przypominamy, że od 15.12.2020 r. z powodu /bez komentarza 🙁 .../ i odwołania naszych zimowych wyjazdów 2021, ruszyliśmy z procedurami zwrotów wpłaconych przez Państwa zaliczek na poczet nieaktualnych obozów...
Środki na ten cel zostały zabezpieczone i na bieżąco dokonujemy zwrotów na podstawie przesłanych do nas - REZYGNACJI (wzór poniżej).
 
 
   Pierwsza opcja, to oświadczenie... Ażeby wszystko sprawnie się odbyło, prosimy o wypisanie REZYGNACJI na kartce A4, może być wydruk lub ręcznie, podpisanie, potem zrobienie skanu, ale może być dobrej jakości fotografia i przesłanie jako załącznik na naszego emaila; poczta@swimfit.pl.  Zwrot do 7 dni.
 
   Drugą opcją z której Państwo korzystacie jest "przeksięgowanie" dokonanych wpłat na poczet wyjazdów letnich 2021.
Prosimy o taka informację /sms lub email/ !? Wtedy po stworzeniu oferty wyjazdów letnich /a to już niebawem - pierwsza połowa lutego/ jako pierwsi Państwo dowiecie się o naszych propozycjach i macie pierwszeństwo przy zapisach swoich dzieci  😛!!!
Jest również opcja trzecia, rozliczenia wpłaty na rzecz kursu grupowej nauki pływania :)
 
Ze sportowym pozdrowieniem
Kiero
 
WZÓR OŚWIADCZENIA - Rezygnacja
W związku z ogłoszonym ze strony rządu, zakazem organizowania wyjazdów zimowych 2021 dla dzieci i młodzieży, proszę o zwrot wpłaconej zaliczki w wysokości …………… wpłaconej przelewem na konto firmy dnia ……………….. .Obóz ……………………….. do ………………………….. w terminie……………Zwrotu proszę dokonać jako przelew zwrotny lub na wskazany poniżej numer konta bankowego ………………………………..
Rezygnacja dotyczy uczestniczki/ka; ………………………………………………………………………
Czytelny podpis
 

Jesienny kurs pływania – co dalej :) !?

UWAGA PŁYWACY i Rodzice !!!Informujemy, że zajęcia naszego jesiennego kursu grupowej nauki i doskonalenia pływania na basenie szkolnym w Sosnowcu po ponad miesięcznym „LOCKDOWNIE” zostały przesunięte w czasie, a kurs stał się jesienno-zimowym 🙁.
 
SPROSTOWANIE; prawdopodobnie nasze zajęcia decyzją rządu o kwarantannie, zostaną zawieszone na czas ferii... Po nowym roku spotkamy się dopiero 19.01 /22,26,29.01/ i z końcem stycznia, dokładnie 29.01.21 - zakończymy kurs.
W kolejnym miesiącu; 2 lutego 2021, czyli bez przerwy, rozpoczynamy kolejny kurs nauki i doskonalenia pływania. Z tego miejsca zapraszamy !!!
 
WAŻNE !!! Dnia 22 grudnia (wtorek) chcielibyśmy zaprosić na zajęcia wszystkich pływaków z zajęć piątkowych (dzieci uczęszczające 1 raz w tyg. w piątki) w celu odrobienia jednych zajęć które przepadły w październiku, tak żeby ich kurs również zakończył się 10 zajęciami !!!
 
Pozdrawiamy
Aneta, Martyna, Sebastian
 

Odwołanie obozów zimowych 2021 – formalności !!!

Witam serdecznie Drodzy Rodzice, Obozowicze,

nie ma co się dalej łudzić, niestety od dzisiaj [14.12.2020] wiemy, że nasze obozy zimowe 2021 nie dojdą skutku na 99% z powodu przedłużonego zakazu organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz „zawieszenia przyjmowania zgłoszeń” wyjazdów przez katowickie Kuratorium.

 Nie pozostało nam nic innego, jak zainteresowanym zaproponować alternatywę w formie;

*1-dniowych wyjazdów na narty „OneDaySKI”, które będziemy organizowali cyklicznie w najbliższym czasie w miarę możliwości...

 

Pozostałym Państwu będziemy sukcesywnie zwracali wpłacane zaliczki na podstawie wypisanych oświadczeń -  rezygnacji.
Żeby wszystko sprawnie się odbyło,  prosimy o wypisanie oświadczenia-rezygnacji  na kartce A4, może być wydrukowane lub ręcznie, podpisanie oświadczenia, potem zrobienie skanu, ale może być dobrej jakości fotografia i przesłanie jako załącznik na naszego emaila; poczta@swimfit.pl, które potem możemy wydrukować i dołączyć do dokumentacji.

 

WZÓR OŚWIADCZENIA - Rezygnacja

     W związku z ogłoszonym ze strony rządu, zakazem organizowania wyjazdów zimowych 2021 dla dzieci i młodzieży, proszę o zwrot wpłaconej zaliczki w wysokości ……………  wpłaconej przelewem na konto firmy dnia ……………….. .Obóz ……………………….. do ………………………….. w terminie……………Zwrotu proszę dokonać jako przelew zwrotny lub na wskazany poniżej numer konta bankowego ………………………………..

Rezygnacja dotyczy uczestniczki/ka; ………………………………………………………………………

*Nadmieniam, że nie interesują nas 1-dniowe wyjazdy na narty „OneDaySKI”

 

Podpis

„OneDaySKI” – 1-dniowe wypady na narty :)

Wypad na narty ze SWIM-FIT !!!  Na 1 dzień !!!

Witam serdecznie.

Dnia 23.12.2020 r. tj. środa, wyjazd dla dzieci od 10 roku życia. *Kolejny wyjazd planowany jest na 30.12.2020 (środa za tydzień)

*UWAGA !!! dziecko musi jeździć już plugiem na nartach i wjeżdżać orczykiem. Na stoku będzie dokonany podział na grupy pod względem poziomu umiejętności.

  • Kierunek; Stok Złoty Groń lub Zagroń Istebna.
  • Zbiórka; parking przy Stadionie Zimowym ul. Zamkowa 4, Sosnowiec.
  • Czas; Zbiórka - 8.00 . Prosimy o punktualność !!! Odjazd - 8:30. Planowany przyjazd ok.17.30.
  • Cena; Opłata za wyjazd to 230 zł płatne na zbiórce – prosimy o zgodną gotówkę.(*dla porównania 1h na stoku z instruktorem kosztuje 90 zł plus karnet) Opłata zawiera; przejazd busem lub autokarem, KARNET zjazdowy, Instruktor/jeżdżący Opiekun na grupę, naukę lub doskonalenie jazdy na nartach 4h (dzieci są podzielone na grupy pod względem umiejętności).
  • Ubezpieczenie: jednodniowe NNW 10 000 PLN, SS, OC w Signal Iduna.
  • Zapisy; tylko przez formularz zgłoszeniowy  https://www.swimfit.pl/zapisy/ Zgłoszenia do poniedziałku 21.12.2020 do godz.20.00. Liczba miejsc ograniczona …

*Zastrzegamy sobie prawo odwołania wyjazdu w razie nie skompletowania się grupy.

 

Jak przygotować dziecko!?

 Prosimy, aby dzieci były już odpowiednio ubrane do jazdy na stoku (bielizna termoaktywna, kurtka i spodnie narciarskie, skarpety, rękawice, komin, czapka). Dobrze jest posmarować buzię kremem i ogarnąć długie włosy J Podczas jazdy każde dziecko musi posiadać KOMIN (wymóg obostrzeń - zakrywa usta i nos jak maseczka). Na miejscu zakładamy tylko buty, narty i znaczniki. Rozgrzewka i śmigamy !!!

Co przygotować dziecku !?

Proszę przygotować w plecaku lub torbie prowiant na CAŁY DZIEŃ: kanapki, bułki, ciepłą herbatę w termosie, wodę do picia, batonik do kurtki na stok! (koniecznie). Niestety nie przewidujemy wizyty w knajpkach działających przy stokach.

Wypożyczenie sprzętu!?

Dzieci które będą wypożyczać sprzęt powinny mieć przygotowane 50 zł w gotówce, należy pamiętać, że Kask i kijki są obowiązkowe *w wypożyczeniu odpowiedniego sprzętu każdemu pomoże Opiekun.

Zapraszamy :)

 

„ActiveFUNwinter” – pakiet zajęć sportowych podczas ferii 2021

Drodzy Rodzice,w związku z ogłoszonymi niedawno decyzjami rządu dotyczącymi terminu i organizacji ferii zimowych 2021 dla dzieci i młodzieży szkolnej w całej Polsce, postanowiliśmy wyjść naprzeciw zakazom, ograniczeniom oraz obostrzeniom i pierwszy raz w nadchodzącym roku 2021 zorganizować „niebanalne”, „niepowtarzalne” i „nietuzinkowe” - zajęcia sportowe w ramach współzawodnictwa sportowego według projektu  - „ACTIVE FUN Winter”:) czyli "Aktywna zabawa zimą"  W związku z tym zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci w wieku od 7 do 14 lat, lubiące aktywność fizyczną w każdej formie, chcące przeżyć niesamowitą przygodę i „zabić” feryjną nudę do udziału w naszym projekcie!!! Planowane zajęcia dostosowane są do wieku, poziomu umiejętności i predyspozycji uczestników. Pracujemy w małych grupach do 15 osób.
W ofercie mamy dwa terminy;
TURNUS I;  04-08.01.2021 r. TURNUS II; 11-14.01.2021 r.
Koszt jednego turnusu wynosi; 550,00 zł/os. /*możliwa zniżka dla Rodzeństwa 10%./
- zgłoszenia przyjmowane elektroniczne w formie zapisu - do 23.12.2020 r. na stronie; /zapisy/
UWAGA !!! Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, potem wpłat. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania turnusu lub grupy w sytuacji nie zebrania się minimalnej liczby uczestników…
Cena zawiera:  - opiekę wykwalifikowanej kadry; nauczycieli, trenerów i instruktorów poszczególnych bloków sportowych przez 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00- realizację zaplanowanych zajęć sportowo-rekreacyjnych w poszczególnych blokach tematycznych,- wyżywienie – to obiad 2-daniowy + podwieczorek jako katering z  restauracji Street Food Park  https://www.streetfoodpark.pl/ - dodatkowe ubezpieczenie NW w Signal Iduna.
Organizator; C.A.R SWIM-FIT      

Odwieszenie zajęć pływania !!!

UWAGA !!! GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA !!!
KURS JESIENNY / WTORKI i PIĄTKI / GODZ.16:15-20:45 !!!
Udało się ? !!!
Od dnia 24 listopada 2020 roku decyzją Dyrekcji basenu szkolnego „PRUS” w Sosnowcu wracamy do naszych kursów nauki i doskonalenia pływania w formie zajęć sportowych, czyli przygotowań naszych Pływaków do zawodów ?
Dni, godziny, grupy – póki co, bez zmian !!!
Mamy nadzieję, że podobnie jak my, cieszycie się, że już po miesiącu wracamy…
Każdy z Państwa otrzyma od nas niebawem SMSa z takową informacją !!!
PS. Oczywiście rozumiemy obecną sytuację i w razie rezygnacji z zajęć, prosimy o taką wiadomość.
Ze sportowym pozdrowieniem
Ekipa SWIM-FIT