MINI-KURS G.N.P 08-25.06.21

 
 
UWAGA GRUPOWA NAUKA PŁYWANIA dla DZIECI 6-16 lat!!!???
Organizujemy CZERWCOWY mini-KURS DOSKONALENIA PŁYWANIA !!!
Termin: 08-25.06.2021 r.
Ilość: pakiet 6 zajęć (2 razy/tyg.) lub pakiet 3 zajęć (1 raz/tyg.)
Koszt: 150,00 zł lub 90,00 zł
Dni: wtorki i piątki (bez zmian).
Godziny: 16:15, 17:30, 18:15, 20:00 (do ustalenia).
Zapisy: sms-em na 506139135
/imię i nazwisko pływaka + "zapisujemy się na mini-KURS" /😊
Pozdrawiamy
SWIM-FIT

Zwroty zaliczek ZIMA 2021

UWAGA RODZICE !!!

Przypominamy, że od 15.12.2020 r. z powodu /bez komentarza 🙁 .../ i odwołania naszych zimowych wyjazdów 2021, ruszyliśmy z procedurami zwrotów wpłaconych przez Państwa zaliczek na poczet nieaktualnych obozów...
Środki na ten cel zostały zabezpieczone i na bieżąco dokonujemy zwrotów na podstawie przesłanych do nas - REZYGNACJI (wzór poniżej).
 
 
   Pierwsza opcja, to oświadczenie... Ażeby wszystko sprawnie się odbyło, prosimy o wypisanie REZYGNACJI na kartce A4, może być wydruk lub ręcznie, podpisanie, potem zrobienie skanu, ale może być dobrej jakości fotografia i przesłanie jako załącznik na naszego emaila; poczta@swimfit.pl.  Zwrot do 7 dni.
 
   Drugą opcją z której Państwo korzystacie jest "przeksięgowanie" dokonanych wpłat na poczet wyjazdów letnich 2021.
Prosimy o taka informację /sms lub email/ !? Wtedy po stworzeniu oferty wyjazdów letnich /a to już niebawem - pierwsza połowa lutego/ jako pierwsi Państwo dowiecie się o naszych propozycjach i macie pierwszeństwo przy zapisach swoich dzieci  😛!!!
Jest również opcja trzecia, rozliczenia wpłaty na rzecz kursu grupowej nauki pływania :)
 
Ze sportowym pozdrowieniem
Kiero
 
WZÓR OŚWIADCZENIA - Rezygnacja
W związku z ogłoszonym ze strony rządu, zakazem organizowania wyjazdów zimowych 2021 dla dzieci i młodzieży, proszę o zwrot wpłaconej zaliczki w wysokości …………… wpłaconej przelewem na konto firmy dnia ……………….. .Obóz ……………………….. do ………………………….. w terminie……………Zwrotu proszę dokonać jako przelew zwrotny lub na wskazany poniżej numer konta bankowego ………………………………..
Rezygnacja dotyczy uczestniczki/ka; ………………………………………………………………………
Czytelny podpis
 

Jesienny kurs pływania – co dalej :) !?

UWAGA PŁYWACY i Rodzice !!!Informujemy, że zajęcia naszego jesiennego kursu grupowej nauki i doskonalenia pływania na basenie szkolnym w Sosnowcu po ponad miesięcznym „LOCKDOWNIE” zostały przesunięte w czasie, a kurs stał się jesienno-zimowym 🙁.
 
SPROSTOWANIE; prawdopodobnie nasze zajęcia decyzją rządu o kwarantannie, zostaną zawieszone na czas ferii... Po nowym roku spotkamy się dopiero 19.01 /22,26,29.01/ i z końcem stycznia, dokładnie 29.01.21 - zakończymy kurs.
W kolejnym miesiącu; 2 lutego 2021, czyli bez przerwy, rozpoczynamy kolejny kurs nauki i doskonalenia pływania. Z tego miejsca zapraszamy !!!
 
WAŻNE !!! Dnia 22 grudnia (wtorek) chcielibyśmy zaprosić na zajęcia wszystkich pływaków z zajęć piątkowych (dzieci uczęszczające 1 raz w tyg. w piątki) w celu odrobienia jednych zajęć które przepadły w październiku, tak żeby ich kurs również zakończył się 10 zajęciami !!!
 
Pozdrawiamy
Aneta, Martyna, Sebastian
 

Odwołanie obozów zimowych 2021 – formalności !!!

Witam serdecznie Drodzy Rodzice, Obozowicze,

nie ma co się dalej łudzić, niestety od dzisiaj [14.12.2020] wiemy, że nasze obozy zimowe 2021 nie dojdą skutku na 99% z powodu przedłużonego zakazu organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz „zawieszenia przyjmowania zgłoszeń” wyjazdów przez katowickie Kuratorium.

 Nie pozostało nam nic innego, jak zainteresowanym zaproponować alternatywę w formie;

*1-dniowych wyjazdów na narty „OneDaySKI”, które będziemy organizowali cyklicznie w najbliższym czasie w miarę możliwości...

 

Pozostałym Państwu będziemy sukcesywnie zwracali wpłacane zaliczki na podstawie wypisanych oświadczeń -  rezygnacji.
Żeby wszystko sprawnie się odbyło,  prosimy o wypisanie oświadczenia-rezygnacji  na kartce A4, może być wydrukowane lub ręcznie, podpisanie oświadczenia, potem zrobienie skanu, ale może być dobrej jakości fotografia i przesłanie jako załącznik na naszego emaila; poczta@swimfit.pl, które potem możemy wydrukować i dołączyć do dokumentacji.

 

WZÓR OŚWIADCZENIA - Rezygnacja

     W związku z ogłoszonym ze strony rządu, zakazem organizowania wyjazdów zimowych 2021 dla dzieci i młodzieży, proszę o zwrot wpłaconej zaliczki w wysokości ……………  wpłaconej przelewem na konto firmy dnia ……………….. .Obóz ……………………….. do ………………………….. w terminie……………Zwrotu proszę dokonać jako przelew zwrotny lub na wskazany poniżej numer konta bankowego ………………………………..

Rezygnacja dotyczy uczestniczki/ka; ………………………………………………………………………

*Nadmieniam, że nie interesują nas 1-dniowe wyjazdy na narty „OneDaySKI”

 

Podpis