Kolonie letnie 26.06-06.07.2022 Jarosławiec OW „RAFA”

"Summer CAMP" OW "RAFA" Jarosławiec
Termin; 26.06. – 06.07.2022 r. (10 noclegów)
Wiek: 8-15 lat cena; 2100 zł
 
Jarosławiec – to niegdyś stara, XV-wieczna osada. Dopiero w drugiej połowie XX wieku rozpowszechniły się wyjątkowe walory przyrodnicze miejscowości: najwyższy na polskim wybrzeżu brzeg klifowy, którego wysokość dochodzi do 45 metrów oraz umiejscowienie Jarosławca; ląd jest wysunięty około 6 kilometrów w morze, dzięki czemu w powietrzu niezmiennie notuje się bardzo wysoką zawartość leczniczego jodu. Dziś Jarosławiec jest popularnym kurortem wypoczynkowym, który każdego roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy turystów. Pomimo tego nie znajdziemy tu wielkomiejskiej zabudowy, nie uraczymy tłoku.
Ośrodek wczasowy „RAFA” – to ośrodek kolonijno-wypoczynkowy, położony na rozległym terenie 1,5 ha, składający się z trzech dużych pawilonów mieszkalnych. Sam ośrodek zlokalizowany jest w samym centrum Jarosławca, a zaledwie 150 m od samego zejścia na plażę. Ośrodek od roku 2003 organizuje na swoim obiekcie wypoczynek dla dzieci i młodzieży w formie zielonej szkoły, obozów sportowych, kolonii letnich czy turnusów rehabilitacyjnych. „Rafa” oferuje dla kolonistów pokoje 4, 5, 6 osobowe, wszystkie z łazienkami, wyposażone w charakterystyczne łóżka piętrowe. W każdym pokoju znajduje się telewizor, bezprzewodowy internet Wi-Fi, a w niektórych czajniki elektryczne. W ośrodku działa stołówka serwująca potrawy przygotowane z warzyw pochodzących z ekologicznych upraw. Śniadania i ciepłe kolacje podawane są w formie szwedzkiego stołu. Koloniści mogą korzystać z sali telewizyjnej, sali dyskotekowej, sali dydaktycznej, a na zewnątrz do dyspozycji jest grill oraz miejsce na ognisko. Na grupy aktywne sportowo, czeka wypożyczalnia sprzętu sportowego, stół do pong ponga, hala sportowa (20m x 12m i 8m wysokości), sztuczne boisko do koszykówki, sztuczne boisko do siatkówki, stół do bilarda, boisko do piłki nożnej, piłkarzyki oraz wypożyczalnia rowerów. Na obiekcie znajduje się „perełka”, a mianowicie kryty basen z podgrzewaną wodą (7m x 14m i 1,2 m głębokości), 2 jacuzzi i saunę fińską. Wszystko do dyspozycji dla grup, wg. ustalonego wcześniej harmonogramu. hala sportowa (20m x 12m i 8m wysokości)

Świadczenia zawarte w cenie:
• przejazd LUX autokarem na miejsce – przejazd dzienny (54 osobowy),
• zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie: trzy posiłki dziennie + podwieczorek, rozpoczynamy obiadokolacją od 26.06, kończymy śniadaniem 06.07. z prowiantem na drogę lub wizytą w McDonalds.
• ubezpieczenie NNW (10 000 zł) każdego obozowicza w SIGNAL IDUNA,
• opieka kadry pedagogicznej; kierownika, opiekunów, ratownika WOPR oraz opiekę pielęgniarską.
REALIZOWANIE WYBRANYCH IMPREZ Z PROGRAMU OBOZU "ACTIVE CAMP 2022";
"Neptunalia", "Karaoke", "Randka w ciemno", „Śluby kolonijne”, "Mam talent", "Wybory Miss i Mistera", "Spartakiada", „Rozgrywki sportowe”, "Śniadanie Pidżamowca", "Dzień kolonisty", "Turniej wiedzy obozowej", "kino BAMBINO" (ekran z projektorem)", konkurs rzeźby w piasku, podchody terenowe, plażowanko i opalanko, kąpiele w morzu, pływanko na basenie krytym ośrodka, konkurs czystości, konkurs na najsympatyczniejszą i -szego. na koniec grillowa kolacja i apel pożegnalny. Z nowości!!! „Szampańskie podchody”, „Speed dates”, „T-shirt painting”, "Balonowa bitwa", Dla chętnych poranny jogging 🙂 + gimnastyka …i na plaży się zdarzy…
W nadmorskim klimacie: wstęp na pobliską latarnię morską, zwiedzanie Muzeum Bursztynu, wstęp do „Krainy Motyli i Papug”, 2,5h szaleństwa w Aquaparku ”Panorama Morska” oraz „PizzaParty” spacery deptakiem Jarosławca.
Dla każdego uczestnika zapewniamy; nietuzinkowy zestaw: T-SHIRT obozowy "Active Camp 2022"+
czapeczka, drobny upominek „SWIMFIT” oraz niezapomnianą przygodę, dobrą zabawę i dużo ruchu !!!
 
TERMINY:
W okresie; 01.03-30.04.2022 r. – ZAPISY
W okresie; 01.04-30.04.2022 r. – wpłata zadatku na konto firmy C.A.R „SWIMFIT” - 500 zł,
W okresie; ok. 30.05.2022 r. – podpisanie umów i oddanie kart obozowych,
W okresie; 01.06-14.06.2022 r. – wpłaty reszty kwoty – 1600 zł.
Uwaga !!! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA 😛 Kolonia letnia 45 miejsc + 4 os. KADRY !!!